Den D...Druhý

28. července 2008 v 19:18 | Ai... |  Den D
Click na celý článek :D ,
Probudila se uprostřed velkoměsta.Seděla na lavičce.Lidé kolem ní proudili sem a tam.Nikdo si jí nevšímal.Rozhlédla se pořádně a začala si všímat i nápisů na obchůdcích.Nebyli psané česky.
"Aňó!!!"

Prudce se ohlédla za hlasem , který volal její jméno.Přišel jí povědomý.Nikoho ale neviděla.
"Aňó!!"
Tentokrát to přišlo z druhé strany.Tentokrát ji uviděla - byla to Maja.No príma.Nejdřív mě srazí auto , pak se ocitnu tady , a jedinej koho tady znám je tahle holka která vážně nepatří k mým oblíbencům....Co sem komu udělala?
"Ne-nevíš co to má znamenat , tady tohleto?",vyrazila ze sebe posledním dechem.Zhroutila se na lavičku vedle mě.
"Taky tě ráda vidím.",prohlásila jsem kysele.Nějak mě vůbec nevytáčelo že jsem tady.Doma na mě stejně nikdo nečekal , máma v hospodě ,táta zmizel hned jak jsem se narodila , třeba tady bude líp....To se ale o Maje říct nedalo - doma máma i táta , slušné rodinné zázemí i rozpočty , prostě to byla taková ta normální rodinka...
Aňa
Koukala na mě dost vyděšeně.Přišlo mi jí líto.
"Tak co budeme dělat?", zjevně to byla špatná otázka.Maja se rozbrečela a hystericky zaječela přes celé náměstí : "Já nevíím!!!!"
No jo , já vím , nikdy jsem empatií neoplývala.....
"Jak jsi vlastně umřela ty?"zeptala jsme se , kapku zvědavě.Nemohla jsem si představit naší velkou Maju jak nedává pozor na přechodě.
"My-my-my jsme mrtvéé?",kvílela jak malé děcko.ZASE špatně no.
Začala jsem se rozhlížet kolem dokola , všimla jsme si jednoho plakátku - kupodivu byl psaný česky - stálo na něm : ZDE SE SHROMAŽĎUJÍ VYVOLENÍ.
Šťouchla jsem do Maji : "Hele polez , skvělá šance jak se dozvědět kde to vlastně jsme.!"
"Copak my , my jsme vyvolení?"Jak je vidno , její mozek opravdu začal stávkovat...Jestli to není tím šokem , tak už nevím.....
Nenápadně (haha , s kvílící Majou je těžké zůstat nenápadnej)jsme se vecpali mezi ty lidi , co se zjevně považovali za vyvolené.A co se nestalo , že......
 


Anketa

Přečetli jste si to?:D

Ano :D
Ne :D

Komentáře

1 rukiá rukiá | E-mail | 31. července 2008 v 22:40 | Reagovat

yeah great !!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama