Srpen 2008

Prázdiny...

31. srpna 2008 v 12:26 | Ai... |  Zbytek :D
Cha , a je to tu...... T , T
Zas začíná ten kolotoč vstávání , učení a naříkání , že nemám dost času na to abych se podívala na Naruta , jindy na Bleach.Už se vidím jak hltám anglické titulky Shippuudena a při tom se snažím natloct do hlavy chemické vzorce. :)

Bleach _ Naruto 4

31. srpna 2008 v 10:10 | Ai... |  Bleach - Naruto

Kapitola 004

"Tak vy ste nás čekali" řekl Sasuke, když ale uviděl Ichiga okamžitě se od Sakury odvrátil a nečekaně(opravdu nečekaně) zaútočil. Ichigo se jen tak vyhnul ledovému ostří jeho katany. Sasuke se zašklebil a znovu zaútočil. Jeho tým stále čekal na povel, když v tom Naruto zaútočil.

Pomoc

30. srpna 2008 v 21:56 | Ai...
"Ty si asi málo blbá , ne?"Tarukki se dívala na malou žabku na Tarivině ruce."Okamžitě ji proměň zpátky!"
"Heh , a to jako proč?Mě tahle podoba vyhovuje víc....."
Tarukki se začala kroutit : "Ne že by mě ne , ale , prostě to není správný...."
"Čus holky, co řešíte?"Wanitin pohled sklouzl ke zmítající se žabce v Tarivině ruce."Kdo to byl tentokrát?"zeptala se cinicky.
Tariva pokrčila rameny."Neřeš...."A odebrala se i s žabkou pryč.
"Chudák Sammie..."Vyprskla po chvíli Tarukki.Wanita se musela usmát.Zrovna tu holku ráda neměla , pravda....

Bleach - Naruto kapitola 3

25. srpna 2008 v 21:55 | Ai... |  Bleach - Naruto
Kapitola 003 :D
"Getsuka tenshoa!!"
Dva z ninju trefil - mátoživě se zvedali ze země.Najednou tam vletěla Tsunade.
"Dost!"zaječela.Ichigo si setřel krev s tváře.Tsunade se na něj provinile usmála.
"Promiň..Jenom jsem si potřebovala vyzkoušet , ...víš...jako , jestli na to máš , aby jsi se mohl stát protivníkem Akatsuki...."
"C-cože" vykoktal ze sebe naštvaný Ichigo. "Já sem přídu a vy na mě hned takle?!"
Tsunade se tvářila provinile. "Promiň ale vyskoušet sem tě musela, Akatsuki jsou velice silní." Tsunade se odmlčela a pak protáhle řekla :"Noooo máš výborný postřeh.." Ichigo se stále tvářil dotčeně.

Bleach_Naruto 2

13. srpna 2008 v 21:13 | Ai... |  Bleach - Naruto

Kapitola 002

"Polez.."šťouchl do něj Naruto.Objevili se v džungli,po pěti minutách cesty se Kakashi zase zastavil.Plácnul se do čela."Já debil."
Sakura se tak divně usmála."Ano?"
"Musím jít , vy ostatní pokračujte směr Konoha."A zmizel.Ichigo za ním vyslal zoufalý pohled.To tu mám zůstat s tím blonďatým kokotem...?Sakura se na něj povzbudivě usmála.Pokračovali v cestě , když se před nimi objevil tým Zhebni.......(tým Hebi pro nechápající:D)
Sakura s Narutem se okamžitě připravili na útok. Pravdou je že ani jednomu se se Sasukem nechtělo bojovat, koneckonců býval to jejich přítel.

Bleach _ Naruto

10. srpna 2008 v 20:48 | Ai... |  Bleach - Naruto
Tra dáá...Po dlouhé době jsem se s kamarádkou na icku dokopala k něčemu pořádnému.....Enjoy! :D

ONA 2

4. srpna 2008 v 11:18 | Ai... |  Ona
Tenkrát jsem si myslel že tam umřu.Jenomže už jsem byl po smrti jednou , takže jsem měl smůlu.Přeto jsem měl hlad , žízeň a byla mi zima.Což bylo trošku divné protože ta cesta vedla....
Do pekla?Dostal jsem se do pekla?Zastavil jsem se v poslední zatáčce.Hořeli tam pochodně a ozýval se odtamtud jekot.Užuž jsem se otáčel když se tam objevila ONA.V ruce držela noviny.
"No nazdar."vyžbleptl jsem.Usmála se a povídá : "Jsem tu kapku dřív než ty .....To víš , přímá linka , ...ty jsi si mohl vybrat..."
Já debil.
Hodila mi noviny z pětadvacátého srpna.Z dnu , který mám vyrytý na náhrobním kameni.Pod obrovským titulkem , který oznamoval smrt pana Fallherenta byl ještě jeden - mladá dívka spáchala sebevraždu.

Bleach 4

3. srpna 2008 v 10:13 | Ai... |  Bleach
No , tak tady je další kapča noo :D , přestávají přicházet nápady.....
"Rukia , jsi připravená?"Urahara se křehnil od ucha k uchu.
"Mě se neptej , támhle máš nováčka.", řekla když se k ní donesl povyk z druhé strany obrovského placu pod Uraharovým obchůdkem.Rozlišila jen slova jako : VY ...ÚPLNĚ ŠÍLENÍ.....MAGOŘI....V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ...

ONA

2. srpna 2008 v 21:08 | Ai... |  Ona
Tenkrát to bylo zvláštní.Teď když o tom tak přemýšlím , byla to vlastně vina mojí mámy.Tohle všechno.Nikdy mě neměla porodit.........
"Miluju tě...."stačila vydechnout mezi polibky.Seděli jsme v parku na lavičce , a jak jste si mohli všimnout,byli jsme plně zaměstnaní vzájemnou výměnou slin.
"Já...", jenom jsem to nakousl.Nemohl jsem to prostě dokončit.Nemohl jsem jí říct : mám tě rád.Nebyla by to pravda.
Odlepila se ode mě.Očima přímo žádala abych tu větu dokončil.Podíval jsem se na ní ....A..