Bleach _ Naruto 4

31. srpna 2008 v 10:10 | Ai... |  Bleach - Naruto

Kapitola 004

"Tak vy ste nás čekali" řekl Sasuke, když ale uviděl Ichiga okamžitě se od Sakury odvrátil a nečekaně(opravdu nečekaně) zaútočil. Ichigo se jen tak vyhnul ledovému ostří jeho katany. Sasuke se zašklebil a znovu zaútočil. Jeho tým stále čekal na povel, když v tom Naruto zaútočil.

Sasuke byl trochu vyveden z míry, ale přeci jenom od něj podobnou reakci čekal. "Týme!" zařval Sasuke a jeho tým se okamžitě postavil do útočných pozic. Ichigo vytáhnul Zangetsu a začal se řezat se Sasukem. Naruto se zatvářil velice dotčeně, že Sasuke bojuje radši z tím divným klukem než s ním. Sakura se vrhla na Karin a Naruto se začal rvát s Juugem a Suigetsem.
Bylo to velice vyrovnané a Sasuke si se svým protivníkem už vyrovnal své účty. Vyvázl naprosto bez zranění, za to Ichigo ten si rozhodně mohl stěžovat. Sasuke zavelel a jeho tým zmizel v obláčku kouře. Sakura měla pár škrábanců a Naruto taky nebyl moc zřízenej, zato Ichi vypadal dost zmláceně. "Myslím že by to stačilo, vracíme se do Konohy!" zavelela Sakura. Naruto těžce nesouhlasil a Ichigo taky odmítal. Sakura si ale stála za svým...
"Hajzl...."zabručel Ichigo když zaregistroval všechny svý šrámy."Kdo to vlastně je?"
Odpovědí mu bylo ticho.Tentokrát ani Naruto nic neříkal.Nakonec si Sakura prosadila svou a vydali se zpět.Střihli to ale kratší cestou a koho nepotkali.
"No ty vole , to si snad děláte srandu!"Naruto nevěřícně zíral na poděšenou Karin prohlížející si svoje rány.Za ní se vynořil Sasuke.
"Jak jste nás našli?"podivil se.
"My jsme vás ani nehledali...."odsekl Ichigo.
"Ale copak , copak....Stačilo ti?"zasmál se Sasuke.Ichigo vystartoval."Nevím kdo jsi , ale už tě nenávidím , sakra!"Uštědřil mu táhlý škrábanec katanou na tváři.Sasuke se po něm ohnal.Minul.
"Ichigo!"nasadila Sakura hysterák.Naruto se ale chytil a zaútočil na Suigetse.Zbylí členové obou týmů jen přihlíželi.Když Suigetsu srazil Naruta na zem Ichigo prudce bodnul Sasukeho do ramene a skočil zezadu na Suigetsuho.Tím vysvobodil Naruta.Rozeběhli se pryč.
"Ty hajzle!"slyšel jenom Ichigo Susukeho... ale naprosto ho ignoroval. Naruto byl úplně mimo, přece se nikoho neprosil aby ho zachraňoval a už vůbec nechápal proč utíkaj, ale poslušně hopsal za Ichigem a Sakurou.
"Juj tak to bylo těsný" bědovala Sakura. Byla trochu mimo, ale snažila se to nedávat najevo. Ichigo se stále ohlížel, jestli je nepřátelé náhodou nepronásledují. Když dobíhali ke Konoze, zbrzdili a za branou se zastavili. Ichigo se podíval na Naruta a Sakuru a udýchaně se zeptal :"Co to je krucinál za lidi? Ten kluk je úplnej cvok!"
Tím ale nehorázně nasral Sakuru, která ho majzla po hlavě.
"Za co to krucinál bylo" nechápal Ichigo. Naruto se začal gebit až sebou švihnul vo zem. Sakura se na něj opovrživě podívala.
Když se uklidnil vstal a začal Ichiga poučovat že todle si nesmí dovolit, jako takle urážet Sasukeho, naštěstí Sakura stála dost daleko aby ho neslyšela.
"Takže ten šílenec se menuje Sasuke?" Naruto přitakal. "Hm..a ti ostatní? Kdo to je?"
"No to je snad jedno ne?" Naruto totiž nevěděl kdo to vlastně je, jen že se menujou Hebi a tak tuto debatu jednorázově ukončil.
"Hm..neměli by sme jít k tý Tsunade? Podat info o misi."...
Tsunade se ale velice divila."Tak zrovna tyhle jsem teda rozhodně nečekala.Myslela jsem takové Akatsuki...."kroutila hlavou.Podívala se na ně.Naruto s Ichigem kapku dodělaní , Sakura s pár škrábanci.
"Hlavně ,že jste to přežili......"vydechla si spíš pro sebe.Mávla rukou.pro Sakuru a Naruta jasný signál.Sakura chytla Ichiga za rukáv a vytáhla ho z místnosti."Musím jít.Běž do hotelu , převleč se......Pak pro tebe přijdem."A zmizela.Naruto se na něj podíval.Zůstali sami.Tak divně se usmál a zmizel.Okey , zůstal sám.....
Do hotelu se mu moc nechtělo.Zatoulal se směrem k místu , kde tábořil tým Hebi.Zbyl po nich jenom vyhaslý ohníček.Za ním se ozval šustot.Prudce se otočil a vytáhl Zangetsu.
"Hele , vypadni!"zavrčela holka , asi v jeho věku , která právě seskočila ze stromu."Tohle je tu teď moje."
Ichigo kapku zaraženej , říká : "Okey , okey......"A couvá.Najednou to ale vypadalo , že holku něčím zaujmul - "Ty nejsi ninja?"
"ÉÉ , nee...."
Usmála se , ....tak to je dobrý...Přestala se chovat nepřátelsky.Bůh ví , jestli to není to pako , jakžesehonemjmenoval - Sasuke.Kdo ví co tady ti ninjové všechno umněj.Holka se zagebila.
"Taky ti občas můžou pomoct....A ne Sasuke nejsem...." "Ehe?Ty mi čteš myšlenky?"
Smutně se usmála."Chceš?Uzdravím tě..."
Možná mě zmanipulovala , možná ne....Mě už je to jedno...Buď mě zabije ona , Soul Societa nebo ten idiot....Sedl si naproti ní.Dala mu jednu ruku na rameno."Hoj!"zašeptala.Po zraněných místech na těle mu začali běhat modré jiskřičky - rány se zacelovali.
"Díky...."poděkoval zaraženě.....Holka se usmála.
"A jak se valstně jmenuješ?"zeptali se oba unisono.
"Ty první .."rozesmál se Ichigo.
"Já jsem ….éé..nooo Konan…."
"Často zapomínáš své jméno?"bavil se ichigo.."Hm.. je to hezké jméno" pochválil Ichigo. "Já sem Ichigo." Dívka se usmála. "A ty jsi ninja?" zeptal se.
"Ano" odpověděla dívka a znovu se usmála. Nějakým zvláštním způsobem Ichiga okouzlila. Byla moc hezká a rozhodně nebyla obyčejná, měla na sobě dlouhý černý plášť s červenými mraky, vysoký límec a v ruce držela slaměný klobouk.
"Jsem členem jedné organizace" začala náhle. "A kdopak jsi ty? Když né ninja?" Ichigo zaváhal, ale koneckonců zahojila mu rány ne? "Jsem shinigami" odpověděl. "Shinigami? Jako bůh smrti?" vypadala dost překvapeně. "Oni existujou?"
Ichigo vypadal překvapeně :"Jo existujou, jednoho máš před sebou."
Konan se usmála :"Takže jsi tu tak ňák cizí, že?" Vyptávala se "no ano zrovna nejlíp to tu neznám, pravda" Divka se stále usmívala "ale mám tu nějakou misi" pokračoval Ichi. Dívka zbystřila. "Misi?" zeptala se. "Ano mám tu pomoci s nějakou zločineckou organizací a" Ichigo pochopil že todle už bylo příliš a okamžitě zmlknul...
 


Anketa

Jestli jste tu byli tak...

Klik 58.3% (120)
nebo KLIK :D 41.7% (86)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama