ONA

2. srpna 2008 v 21:08 | Ai... |  Ona
Tenkrát to bylo zvláštní.Teď když o tom tak přemýšlím , byla to vlastně vina mojí mámy.Tohle všechno.Nikdy mě neměla porodit.........
"Miluju tě...."stačila vydechnout mezi polibky.Seděli jsme v parku na lavičce , a jak jste si mohli všimnout,byli jsme plně zaměstnaní vzájemnou výměnou slin.
"Já...", jenom jsem to nakousl.Nemohl jsem to prostě dokončit.Nemohl jsem jí říct : mám tě rád.Nebyla by to pravda.
Odlepila se ode mě.Očima přímo žádala abych tu větu dokončil.Podíval jsem se na ní ....A..

A tak jsme se rozešli.Životní chyba.Pro oba dva.Ne , ne opravdu jsem to tenkrát neměl dělat.Kdybych to neudělal nemusel jsem teď sedět tady.Ale dál.

Následovali podivné telefony.Věděl jsem že je to ona , občas bylo prostě jen dlouhé ticho , občas mi vyhrožovala.Nevšímal jsem si jí.Jednou jsem v zlosti pevnou vyškub ze zásuvky.A byl pokoj.Apoň na chvilku.Jednou ráno jsem si sedl ke stolu a začetl jsem se do novin.Palcový titulek hlásal smrt mladého pana Fallherenta.Otce mé bývalky.Otce Maily.
Vždycky ho nesnášela , mluvila o něm zásadně jako o debilovi , kreténovi a no....Nebudu jí volat.Rozhodl jsem se.
Ani jsem nemusel - dostavila se sama.Druhý den ráno.Přišla si pro mě.Věděl jsem to už když jsem otevíral.Měl jsem chuť jí zabouchnout před nosem.Bohužel jsem tu chuť dostal moc pozdě.Vecpala se dovnitř.
Noviny jsem si pak už nikdy nepřečetl.Jenom ty jedny.Jen ty , co sebou přinesla do pekla.
Objevil jsem se jeskyni.Za mnou stěna , přede mnou tři tunely.
Lidi jsou blbý.A to hlavně když se řídí podle přísloví.
Tmavej , hodně tmavej , pak světlejší , cítil jsem v něm takové matné světlo , a pak ještě poslední - jeho prudké světlo bodalo do očí.Není všechno zlato co se třpytí.Vydal jsem se směr nejtmavší tunel....
 


Anketa

Huh , líbí? :D

Ano
Néé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama