Maxi

3. září 2008 v 18:04 | Ai... |  Maxi
Tak jsem se právě vrátila z Tesca.Absolutně jsem jim tam vykoupila oddělení sešity. :) , Takže kdo se chystáte do Tesca v PÍP zůstaňte doma , anebo běžte rozebrat Kaufland.
A teď valím lepit a podepisovat a vepisovat , no bléé! :D asi na polovinu napíšu SB a pak si vzpomenu , že už jsem vlastně TB...:D
Maximum Ride - James Patterson - nebo taky já - neřešte a čtěte - :D
Utíkala lesem.Slyšela je za sebou.Přidala.Už ale absolutně nemohla.
"Už tě mám!"zařval za ní někdo.
Lekla se , ale ještě přidala.Ještě chvíli , ještě chvíli......Hecovala se v duchu.Mezi stromy začalo prosvítat.Zrychlila.Pojď !Pojď!Už tě nechytí !Nemůžou!
Najednou ale proti ní něco z boku vyběhlo.Uhnula , ale když se ohlížela zakopla.Chvíli jela po břiše.Zastavila se metr před obrovským srázem.Někdo jí chytil zezadu za krk.Převrátil jí na záda.
"Tak ty jsi chtěla utéct , jo?Hehe , tak teď si vyber...Buď tě dovlečem zpátky královně , anebo tě tady rovnou shodím dolů...."

Chlapi se rozesmáli.
"To radši umřu než bych se tam vrátila....."
Chlapík se překvapeně usmál , a usykl : "To víš že jo....."
Prudce jí postavil , a pošoupl k lesu.
"Jdeme."
Pevně jí svíral ruku.Vydali se zpátky do tábora.Po pár krocích se za nimi ale ozval šustot křídel.Všichni se otočili.Na chlapa co jí držel začal útočit obrovský orel.
Nebyla ani moc zaskočená.Doufala v jeho pomoc.Využila jí.Vyškubla se tomu nechutnému chlapovi a rozeběhla se směr sráz.Nikdo se jí nepokusil zastavit.Zůstala stát až pár centimetrů před okrajem.Pod ní bylo údolí.Naposledy se ohlédla.Pak skočila.
Chvíli si užívala volný pád.Vítr si hrál s jejími černými vlasy a bránil jejímu pádu.Pak roztáhla křídla.Cuknulo to s ní.Všechny svaly se napnuly , dlouho křídla nepoužívala , začala pomalu padat... Pak se do ní opřel vítr a nadnesl ji vysoko na oblohu.
Létala neskutečně ráda.Udělala si jedno velké kolečko.Černá křídla se leskla v ranním slunci.
Najednou zaslechla svištění.Kolem ní začali létat šípy.Rychle se otočila a máchala křídly tak , aby se dostala z dostřelu.Nebylo to ale nic platné.Jeden jí zasáhnul.
Vykřikla.Začala padat.
Musela se od útočníků dostat co nejdál.I přes bolest se pokusila máchnout zraněným křídlem.Nešlo to.Zkusila se ale natočit tak , aby jí vítr nadnesl ještě výš.Podařilo se.Plachtila dál od střelců a pomalu klesala.
Měla vyhlédnuté krásné místečko blízko lesa.Přistání bylo trošku tvrdé.Chvíli ještě klopýtavě běžela pak se zastavila a spadla na zem.Křídlo strašně bolelo.Přitáhla si ho k sobě.Šíp proletěl skrz.Musela ho složit.Jinak lesem neprojde.Sykala bolestí , pak se jí to ale podařilo.Na mikině zase zapla zvlášť pro křídla vystřihnuté díry.Byla trošku do krve.
Točila se jí hlava , přesto se donutila jít dál.Tohle byla prostě Maxi.Maximum Ride.
 


Anketa

Které jméno se ti z těchto nejvíc líbí?:D

Aňa
Sagí
Petra
Barča
Wendy
Míša
Nebo Werča? :)

Komentáře

1 Saginka Saginka | Web | 3. září 2008 v 21:29 | Reagovat

zase super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama